Güzeltepe Mh. Akdeniz Cd. No: 25
D: 7 Eyüpsultan 34060 İstanbul / Türkiye
Tel 1: +47 462 61 480
Tel 2: +49 163 776 88 87

BİZ KİMİZ?

Nordanmak CNC Makina, müşterilerine ikinci el CNC makina tezgahları ve CNC yedek parça satışı yapmaktadır. 8 yılda 300’ün üzerinde takım tazgahlarını siz değerli sanayicilerimizle buluşturan Nordanmak CNC Makina olarak; satış öncesi olduğu kadar, satış sonrası yedek parça hizmetlerinde Türkiye genelinde alanında uzman çalışanlarımız ile maksimum müşteri memnuniyetinin sağlanmasını hedeflemekteyiz.

Nordanmak, sektöründe deneyim ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, CNC makinalar ve yedek parça konusunda profesyonel altyapıya sahip bir şirkettir.

Kalite, uygun fiyat, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti ilkelerini temel ilkeler olarak belirleyen Nordanmak CNC Makina, bu ilkelerinden taviz vermeden kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmiştir.

Satışta olan CNC takım tezgalarını İKİNCİ EL MAKİNA sayfamızdan satışa sunulan makina listelerine ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz, CNC makina satışı ve teknik sorularınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İKİNCİ EL CNC MAKİNALARI HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN